ورود به سیستم

کانال تلگرام

ورود به سامانه داوری مقالات

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 1

کل بازدید : 5337

تعرفه های ثبت نام

هزینه های ثبت‌نام در کنفرانس ملی بیمه، مدیریت و اقتصاد مقاومتی به شرح زیر می‌باشد:

نوع ثبت نام

هزینه ثبت نام

مقالات اضافی

ثبت نام

165.000 تومان

به ازای هر مقاله اضافه

100.000 تومان

حضور نویسنده همکار

100.000 تومان

ثبت نام آزاد (بدون مقاله)

175.000 تومان

 

شرکت در کنفرانس ملی بیمه، مدیریت و اقتصاد مقاومتی

خدمات این بسته شامل گواهی حضور در کنفرانس ملی بیمه، مدیریت و اقتصاد مقاومتی، گواهی پذیریش مقاله و لوح فشرده حاوی Full Text  مقالات و کتاب (یه صورت Hard Copy) حاوی چکیده مقالات پذیرفته شده در کنفرانس، گواهی شرکت در کلیه کارگاه‌هایی که در روز کنفرانس برگزار می‌شوند، پک ویژه کنفرانس، پذیرایی درطول زمان برگزاری کنفرانس و ناهار می باشد.

 

 نکات مهم:

·         به ازای پذیرش هرمقاله، تنها یک نفر می تواند با پرداخت هزینه های مذکور در کنفرانس ثبت‌نام نماید. لذا درصورت تمایل سایر نویسندگان هزینه حضور به ازای هرنفر 100.000  تومان می باشد که درصورت پرداخت از کلیه امکانات شرکت حضوری در کنفرانس ملی بیمه، مدیریت و اقتصاد مقاومتی بهره‌مند می گردد.

·         هزینه پذیرش بیش از یک مقاله به ازای هر مقاله اضافه 100.000 تومان می باشد.

·         شخصی که در سامانه کنفرانس ثبت‌نام نموده و مقاله را در سامانه کنفرانس ثبت نموده‌است به عنوان نویسنده اول و مؤلف اصلی مقاله شناخته می‌شود. لذا حتماً از مؤلف اصلی مقاله بخواهید که در سامانه کنفرانس ثبت‌نام نموده و مقاله را ارسال کنند. به عنوان یک راه حل جایگزین، اگر نویسنده اول مقاله امکان ثبت‌نام در سامانه را ندارند، نام و نام خانوادگی و وابستگی سازمانی ایشان را در بخش مشخصات خود وارد نموده و نام و نام خانوادگی اصلی خود را به انتهای آدرس پستی اضافه نمایید.

·         مجدداً تأکید می‌گردد که ملاک صدور گواهی پذیرش مقاله و شرکت در کنفرانس ملی بیمه، مدیریت و اقتصاد مقاومتی، اطلاعات ثبت شده در فایل مقاله می‌باشد، لذا مسؤلیت تطابق این اطلاعات، با مشخصات نویسندگان مقاله بر عهده مؤلف اصلی می‌باشد

 

آمار بازدید

بازدید امروز : 0

بازدیدکننده امروز : 0

بازديد دیروز : 1

بازدیدکننده دیروز : 1

کل بازدید : 5337

| kavoshHamayesh